Słuchawki bezprzewodowe kostne Shokz OpenRun Pro 2 Mini czarne
Dostępność: 30 szt.
Cena: 914.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 914.90
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 30,3 g |
| Zastosowanie | Sport |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Styl noszenia | Nauszny |
| Stopień ochrony IP | IP55 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Walizka | Tak |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Bluetooth | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Napięcie wejściowe (słuchawki) | 5 V |
| Pojemność baterii | 150 mAh |
| Czas gotowości | 240 h |
| Czas ładowania | 1 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 12 h |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 135mm |