Słuchawki TRUST ZIROX HEADSET WHITE
Symbol: 25147
Dostępność: 2 szt.
Cena: 104.99 Cena przed promocją: 116.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25147
Dostępność: 2 szt.
Cena: 104.99 Cena przed promocją: 116.66 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 253 g |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Zastosowanie | Gaming |
| Kolor kabla | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Nazwa koloru | Winning White |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 100 dB |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość kabla | 2 m |
| Wysokość opakowania | 231 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 391 g |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Materiał wkładek dousznych | Sztuczna skóra |
| Ilość | 1 |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518300090 |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Składany mikrofon | Tak |
| Ilość przetworników | 2 |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 90 dB |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,1% |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 170mm |
• Unikać kontaktu z wodą.
• Nie używać podczas ładowania.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.