Słuchawki TAH2005BK/00 czarne
Symbol: TAH2005BK/00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 82.80 Cena przed promocją: 92.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TAH2005BK/00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 82.80 Cena przed promocją: 92.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Słuchawki TAH2005BK/00 czarne
Od ulubionych utworów po najnowsze podcasty te proste słuchawki nauszne zapewniają wygodne dopasowanie i czysty dźwięk. Przewód o długości 2 m idealnie nadaje się do codziennego użytku i umożliwia podłączanie ulubionych urządzeń.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 80 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 185 g |
| Oznaczenia | |