Słuchawki Bluetooth 5.0 TWS Gaming T23 Białe
Symbol: AWE000108
Dostępność: 3 szt.
Cena: 82.80 Cena przed promocją: 92.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AWE000108
Dostępność: 3 szt.
Cena: 82.80 Cena przed promocją: 92.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Ciesz się swobodą cały dzień dzięki fantastycznym słuchawkom gamingowym TWS Awei T23. Słuchawki stworozne z myślą o graczach. Douszne słuchawki z łatwością łączą się z urządzeniami obsługującymi Bluetooth za pomocą technologii Bluetooth 5.3, zapewniającej stabilniejszy sygnał i mniejsze zużycie energii. Możesz łatwo sterować multimediami i połączeniami za pomocą funkcji smart touch na samej słuchawce. Słuchawki bezprzewodowe są wyposażone w bardzo czuły mikrofon, który umożliwia odbieranie połączeń w ruchu
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Gaming Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) A2DP (Transmisja stereo) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Biały |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |