Shure Nexadyne NXN6 - Mikrofon do werbla/tomów, złącze XLR, czarny
Symbol: NXN6
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1066.87 Cena przed promocją: 1185.41 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NXN6
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1066.87 Cena przed promocją: 1185.41 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | DC |
| Waga mikrofonu | 245 g |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Cynk |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Wyjście XLR | 1 |
| Interfejs urządzenia | XLR/USB |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB B |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 16000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -61 dB |
| Typ cewki | Dynamiczny |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 75mm |