RODE M5 Pair - Para mikrofonów pojemnościowych
Symbol: M5 PAIR
Dostępność: 5 szt.
Cena: 767.56 Cena przed promocją: 852.84 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: M5 PAIR
Dostępność: 5 szt.
Cena: 767.56 Cena przed promocją: 852.84 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
| Wymiary (SxGxW) z podstawą | 20 x 20 x 100 mm |
| Waga mikrofonu | 80 g |
| Wymiary mikrofonu (GxW) | 20 x 100 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Czułość mikrofonu | -34 dB |
| Impedancja mikrofonu | 200 Ω |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 215mm |
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.