Shure MV-ONE-Z6 - Bezprzewodowy mikrofon MoveMic MV-LaV, case ładujący
Symbol: MV-ONE-Z6
Dostępność: 10 szt.
Cena: 1091.71 Cena przed promocją: 1213.01 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MV-ONE-Z6
Dostępność: 10 szt.
Cena: 1091.71 Cena przed promocją: 1213.01 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | DC |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zawartość opakowania | Futerał ładujący |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth/Wi-Fi |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 20000 Hz |
| Model | Microphone set |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Zakres dynamiczny mikrofonu | 100 dB |
| Czułość (1 kHz) | 1,78 mV/Pa |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (1 kHz) | 31 dB |
| Szerokość | 117mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 95mm |
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.