Shure BLX288E/SM58-H8E - System bezprzewodowy z odbiornikiem i mikrofonami
Symbol: 010-04-761
Dostępność: 5 szt.
Cena: 3462.42
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 010-04-761
Dostępność: 5 szt.
Cena: 3462.42
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Wyjście XLR | 2 |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 2 |
| Liczba kanałów | 12 kan. |
| Zakres częstotliwości radiowych (RF) | 518 - 542 MHz |
| Typ częstotliwości roboczej | Ultra wysoka częstotliwość (UHF) |
| Zawartość opakowania | Adapter obrotowy x 2 |
| Zawartość opakowania | Odbiornik x 1 |
| Zawartość opakowania | Adapter gwintu x 2 |
| Zawartość opakowania | Nadajnik x 2 |
| Zawartość opakowania | Zasilacz x 1 |
| Czas pracy na baterii | 14 godzin |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 100 m |
| Typ baterii | AA |
| Typ źródła zasilania mikrofonu | Bateria/akumulator |
| Typ mikrofonu | Mikrofon ręczny |
| Ilość baterii | 2 |
| Szerokość | 410mm |
| Długość | 86mm |
| Wysokość | 490mm |