Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti GAMING OC 16GB
Symbol: GV-N506TGAMING OC-16GD
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3747.96
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GV-N506TGAMING OC-16GD
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3747.96
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Taktowanie procesora | 2647 MHz |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Technologia CUDA | Tak |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 5060 Ti |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 28000 MHz |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR7 |
| Typ produktu | Karta graficzna |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Technologia chłodzenia | GIGABYTE WINDFORCE 2X |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Minimalna moc zasilacza | 650 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Głębokość produktu | 119 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Długość produktu | 281 mm |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 5.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Szerokość | 368mm |
| Długość | 86mm |
| Wysokość | 191mm |
• Nie wyrzucać do zwykłych śmietników.