Sekator do gałęzi 25mm, 18V BCPP18D1 BLACK+DECKER
Symbol: BCPP18D1-QW
Dostępność: 30 szt.
Cena: 455.86 Cena przed promocją: 506.51 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BCPP18D1-QW
Dostępność: 30 szt.
Cena: 455.86 Cena przed promocją: 506.51 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Typ produktu | Ścinanie mocy |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Szerokość koszenia | 2,5 cm |
| Ładowarka | Tak |
| Walizka | Nie |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Szerokość | 373mm |
| Długość | 254mm |
| Wysokość | 85mm |