Dmuchawa do liści GP-LB 18/200 LI BL E SOLO EINHELL
Symbol: 3433555
Dostępność: 4 szt.
Cena: 450.62
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3433555
Dostępność: 4 szt.
Cena: 450.62
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Przepływ powietrza | 670 m³/h |
| Tryb ssania | Nie |
| Model | Dmuchawa ręczna |
| Prędkość lotu | 200 km/h |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga produktu | 2,16 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,72 kg |
| Szerokość opakowania | 500 mm |
| Wysokość opakowania | 273 mm |
| Głębokość opakowania | 205 mm |
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Szerokość | 505mm |
| Długość | 275mm |
| Wysokość | 212mm |