Samochód Ambulans z akcesoriami w pudełku Truxx
Symbol: 04456
Dostępność: 12 szt.
Cena: 69.30 Cena przed promocją: 77.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 04456
Dostępność: 12 szt.
Cena: 69.30 Cena przed promocją: 77.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Samochód Ambulans z akcesoriami w pudełku Truxx
Pojazd Truxx wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, o bardzo solidnej konstrukcji. W pełni funkcjonalny mechanicznie. Kabina kierowcy, drzwi oraz tylna klapa mogą być otwierane.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
04456 |
| Rodzaj | Ambulanse |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Płeć | Chłopcy Dziewczynki |
| Wymagania wiekowe | od 24 miesięcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Biały Czerwony Wzór |
| Długość | 29 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Oznaczenia | |
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.