Koparka EcoActives 37 cm
Symbol: 04211
Dostępność: 30 szt.
Cena: 51.30 Cena przed promocją: 57.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 04211
Dostępność: 30 szt.
Cena: 51.30 Cena przed promocją: 57.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
EcoActives Koparka 37 cm
Koparka wyprodukowana w ekologiczny sposób z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu oraz domieszek drewna. Posiada ruchome elementy. Kabina na zawiasach.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
04211 |
| Seria pojazdów | brak |
| Rodzaj | Koparki |
| Wymagania wiekowe | od 24 miesięcy |
| Płeć | Dziewczynki Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Szary Żółty |
| Długość | 37 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Oznaczenia | |
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.