Salta Comfort Edition Blac 153cm
Dostępność: 1 szt.
Cena: 780.76 Cena przed promocją: 867.51 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 1 szt.
Cena: 780.76 Cena przed promocją: 867.51 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Waga testowa | 125 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna waga użytkownika | 50 kg |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Typ produktu | Trampolina ogrodowa |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Siatka bezpieczeństwa | Tak |
| Zalecany wiek (min) | 5 lat |
| Ilość sprężyn | 30 |
| Materiał ramy | Stal |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość produktu | 2050 mm |
| Średnica produktu | 1530 mm |
| Średnica maty do skakania | 95 cm |
| Długość sprężyn | 14 cm |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 1005mm |
| Wysokość | 480mm |