Kije trekkingowe składane Black Diamond Distance Carbon FLZ 110cm, desert sky
Symbol: BD112555-4007
Dostępność: 1 szt.
Cena: 662.68
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BD112555-4007
Dostępność: 1 szt.
Cena: 662.68
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Tworzywo kija | Carbon |
| Przeznaczenie | Unisex |
| Typ konstrukcji | Składane |
| Typ produktu | Kije trekkingowe |
| Najlepsze zastosowania | Trekking |
| Liczba segmentów | 3 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna długość | 110 cm |
| Długość (cm) | 95-110 cm |
| Waga produktu | 364 g |
| Szerokość | 334mm |
| Długość | 62mm |
| Wysokość | 143mm |