SSD Silicon Power 2TB UD90 NVMe 4.0 Gen4 PCIe M.2
Symbol: SP02KGBP44UD9005
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1683.79
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SP02KGBP44UD9005
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1683.79
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Prędkość zapisu nośnika | 4800 MB/s |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 5000 MB/s |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| NVMe | Tak |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 3,5 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 8 g |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 7mm |
| Wysokość | 85mm |