Deco M5 zestaw routerow AC1300 (3 szt.)
Symbol: Deco M5(3-Pack)
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1212.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Deco M5(3-Pack)
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1212.00
Rata 0% już od: / mc
W przeciwieństwie do tradycyjnych routerów i wzmacniaczy sygnału, Deco M5 to kompleksowy system takich samych urządzeń współpracujących razem, by zapewnić szybką transmisję danych w każdym zakamarku domu. Trzy urządzenia Deco M5 pozwolą na płynną transmisję danych na powierzchni ponad 400 m2. W razie potrzeby, system można rozbudować nawet do 10 urządzeń. Pokrycie całego domu siecią Wi‑Fi o prędkościach nawet do 1300 Mb/s nigdy nie było takie proste!
| Informacje o produkcie | |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11a 802.11b 802.11g 802.11n 802.11ac |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zasilanie |
USB type C |
| Kolor | Biały |
| Waga | 214 g |
| Wymiary |
120 x 34 mm |
| Pozostałe parametry |
Pamięć: |
| Oznaczenia | |
WPA2 - Personal
SPI