SHELMA saszetka - pełnoporcjowa bezzbożowa karma dla dorosłych kotów. Z łososiem i dorszem 4x85g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 10.31 Cena przed promocją: 11.45 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 10.31 Cena przed promocją: 11.45 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria | Dla kota |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sterylizowane |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wysterylizowane lub wykastrowane |
| Waga produktu | 4 x 85 g |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Główny smak | Ryby |
| Zawartość tłuszczu | 3,5% |
| Białko | 10% |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Zawartość wilgoci | 81% |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 140mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.