SHELMA junior karma sucha - pełnoporcjowa bezzbożowa karma dla kotków. Bogata w indyka 750 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 23.52 Cena przed promocją: 26.13 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 23.52 Cena przed promocją: 26.13 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Waga produktu | 750 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wiek pupila | Junior |
| Bez cukru | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Główny smak | Indyk |
| Kategoria | Dla kota |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Białko | 41% |
| Popiół surowy | 8,5% |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Zawartość tłuszczu | 20% |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 215mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.