DREAMIES z żółtym serem 180g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 21.41 Cena przed promocją: 23.79 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 21.41 Cena przed promocją: 23.79 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 180 g |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Nie |
| Smak karmy | Ser |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Brak danych |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Kategoria | Dla kota |
| Rodzaj przysmaku | Mięsne |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Mleko |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Białko | 31% |
| Zawartość tłuszczu | 21% |
| Włókna surowe | 1,7% |
| Popiół surowy | 10% |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 190mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.