SAVIO REGULOWANY UCHWYT TV UTV-03 23''- 55'' 30 KG
Symbol: UTV-03
Dostępność: 0 szt.
Cena: 54.80 Cena przed promocją: 60.89 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UTV-03
Dostępność: 0 szt.
Cena: 54.80 Cena przed promocją: 60.89 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Mikrofon | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Prosty montaż | Tak |
| Oświetlenie LED | Nie |
| Zawiera zacisk | Tak |
| Ostrzeganie | Safety conditions: Use the product in accordance with its intended use, as improper use may damage the product. The device should be cleaned only with a dry cloth. Independent repairs and modifications result in automatic void of warranty. The product should be assembled according the user manual, using appropriate tools. Before using the product, make sure that it is properly assembled. Do not exceed the maximum weight capacity of the product. If the screws loosen up over time, re-tighten any loose connections. The product is not a toy, keep out of reach of children. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Stal |
| Kompatybilność | 100x100,100x200,200x100,200x200,300x200,400x200,300x300,400x300,400x400 |
| Wysokość produktu | 382 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1 par(y) |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 3 - 10° |
| Dystans do ściany (min.) | 6 cm |
| Obrotowe | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Nie |
| Dystans do ściany (max.) | 38,2 cm |
| Odpowiedni dla zakrzywionego ekranu | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Minimalna wielkość ekranu | 58,4 cm (23") |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Odpowiedni dla monitora komputerowego | Tak |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) | 30 kg |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 240mm |