SAVIO PILOT UNIWERSALNY/ZAMIENNIK DO XIAOMI TV, SMART TV RC-17
Symbol: RC-17
Dostępność: 0 szt.
Cena: 53.78 Cena przed promocją: 59.76 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RC-17
Dostępność: 0 szt.
Cena: 53.78 Cena przed promocją: 59.76 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Interfejs | IR/Bluetooth |
| Kompatybilność z marką | Xiaomi |
| Kolor | Tak |
| Podświetlane przyciski | Nie |
| Podświetlane przyciski | TV |
| Programowalne przyciski | Tak |
| Sposób wprowadzania danych | Naciśnij przyciski |
| Długość kabla | 0 m |
| Waga produktu | 62 g |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Maksymalny zasięg | 10 m |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 20 |
| Rodzaj opakowania | Zamknięte opakowanie |
| Waga wraz z opakowaniem | 72 g |
| Szerokość opakowania | 45 mm |
| Głębokość opakowania | 20 mm |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Odbiornik dołączony | Nie |
| Zawartość opakowania | Universal remote control SAVIO RC-17, User manuaL |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Ładowanie akumulatora | Nie |
| Wbudowana bateria | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wymagany montaż | Nie |
| Wymagane baterie | Tak |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 45mm |