SAVIO PASTA TERMOPRZEWODZĄCA 14,5W/MK, 1G, TG-04
Symbol: TG-04 1G
Dostępność: 4 szt.
Cena: 38.20 Cena przed promocją: 42.44 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TG-04 1G
Dostępność: 4 szt.
Cena: 38.20 Cena przed promocją: 42.44 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Model | Pasta termiczna |
| Kolor produktu | Szary |
| Gęstość | 2,81 g/cm³ |
| Waga produktu | 1 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 183mm |
| Długość | 87mm |
| Wysokość | 18mm |
• Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać z dala od dzieci.