Pasta termoprzewodząca ENDORFY Pactum 4 - 4 g
Symbol: EY0C004
Dostępność: 2 szt.
Cena: 39.01 Cena przed promocją: 43.34 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EY0C004
Dostępność: 2 szt.
Cena: 39.01 Cena przed promocją: 43.34 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Model | Pasta termiczna |
| Przewodność cieplna | 12 W/m·K |
| Środek ciężkości | 2,6 g/cm³ |
| Waga produktu | 4 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Szerokość | 195mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 5mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Zaleca się wyłączenie zasilania przed instalacją lub konserwacją.