SAVIO KLAWIATURA MECHANICZNA BLACKOUT X2 OUTEMU PEACH SILENT HOT SWAP
Symbol: BLACKOUT X2 PEACH
Dostępność: 5 szt.
Cena: 171.32 Cena przed promocją: 190.35 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BLACKOUT X2 PEACH
Dostępność: 5 szt.
Cena: 171.32 Cena przed promocją: 190.35 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kabel zwijany | Nie |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A, USB Type-C |
| Stacja dokująca telefonu | Nie |
| Uchwyt na urządzenia mobilne | Nie |
| Anti-ghosting | Tak |
| Win lock | Tak |
| Odłączany przewód | Tak |
| Hot-swap | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Chowany uchwyt na smartfon | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Nie |
| Elastyczna klawiatura | Nie |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Podświetlenie | Tak |
| Klawiatura wyspowa | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 292 x 102 x 39 mm |
| Waga klawiatury | 570 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Waga wraz z opakowaniem | 637 g |
| Szerokość opakowania | 335 mm |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Języki na opakowaniu | Węgierska |
| Języki na opakowaniu | Polski |
| Języki na opakowaniu | Angielski |
| Języki instrukcji obsługi | Francuska |
| Języki instrukcji obsługi | Szwedzki |
| Języki instrukcji obsługi | Węgierska |
| Języki instrukcji obsługi | Rum |
| Języki instrukcji obsługi | Bułgarski |
| Języki instrukcji obsługi | Hiszpański |
| Języki instrukcji obsługi | Serbski |
| Języki instrukcji obsługi | Niemiecki |
| Języki instrukcji obsługi | Czeska |
| Języki instrukcji obsługi | Fiński |
| Języki instrukcji obsługi | Angielski |
| Języki instrukcji obsługi | Włoski |
| Języki instrukcji obsługi | Polski |
| Języki instrukcji obsługi | Portugalski |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Podstawa dołączona | Nie |
| Dołączona myszka | Nie |
| Przełącznik włączania/wyłączania myszy | Nie |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Obsługa wielu urządzeń | Nie |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Układ fizyczny | ANSI |
| Klawisze Windows | Tak |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 50 milionów znaków |
| Czujnik zbliżeniowy | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Zastosowanie | Gaming |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nie |
| Nakładki na klucze | Podwójny strzał |
| Ilość klawiszy | 61 |
| Rozmiar klawiatury | 60% |
| Wbudowana pamięć | Nie |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Materiał klawiszy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Certyfikaty | Information of the utilization of electrical and electronic equipment This symbol indicates that electrical appliances should not be discarded with other household waste. Used equipment should be handed over to a local collection point for this type of waste or to a recycling center. Please contact your local authorities for information about disposal methods available in your area. Waste electrical equipment may contain hazardous substances (e.g. mercury, lead, cadmium, chromium, phthaltes) which can get into air, soil and groundwater when leaking from used appliances. Environmental pollution with these substances leads to their bioaccumulation, causing lesion of disease in living organisms, which would pose a risk to human and animal health or life. Households may contribute to environmental protecion by proper waste collection. In such way, hazardous substances from the equipment are neutralized and valuable secondary raw materials are reused for production of new equipment. |
| Zestaw słuchawkowy w zestawie | Nie |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 340mm |