Klawiatura + mysz Forge K210 Combo US
Symbol: S11-43US221-Y92
Dostępność: 30 szt.
Cena: 197.10 Cena przed promocją: 219.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S11-43US221-Y92
Dostępność: 30 szt.
Cena: 197.10 Cena przed promocją: 219.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
FORGE K210 Bezprzewodowa klawiatura do gier Combo
Bezprzewodowa klawiatura combo FORGE K210 łączy w sobie gry i kreatywne zajęcia, oferując użytkownikom platformę do tworzenia spersonalizowanych doświadczeń. Napędzana przez MSI GEAR seria FORGE nie tylko napędza kreatywność, ale także ulepsza rozgrywkę, umożliwiając użytkownikom urzeczywistnienie swoich wizji zarówno w grze, jak i w pracy.
| Informacje o produkcie | |
| Separator |
Klawiatura Mysz |
| Model |
FORGE K210 FORGE K210 |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Język klawiatury | Angielski (US) [Enter poziomy] |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Połączenie | Bezprzewodowe Bezprzewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz Radio 2,4 GHz |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Akumulator Akumulator |
| Zasięg | 10 m 10 m |
| Kolor | Czarny Czarny |
| Wymiary |
433 x 122 x 17 mm 124 x 63 x 40 mm |
| Waga | 630 g |
| Oznaczenia | |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Podświetlenie | Nie |