SAVIO KABEL USB-A - MICRO USB, 3 M, BIAŁY, CL-167
Symbol: CL-167
Dostępność: 6 szt.
Cena: 20.94 Cena przed promocją: 23.27 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-167
Dostępność: 6 szt.
Cena: 20.94 Cena przed promocją: 23.27 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złączka 2 | Micro-USB |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Długość kabla | 3 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | USB A |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 62mm |
| Długość | 22mm |
| Wysokość | 198mm |