SAVIO ADAPTER HDMI (M) -VGA(F) BIAŁY CL-201
Symbol: CL-201
Dostępność: 5 szt.
Cena: 17.32 Cena przed promocją: 19.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-201
Dostępność: 5 szt.
Cena: 17.32 Cena przed promocją: 19.24 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 2 | VGA (D-Sub) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Długość kabla | 0,1 m |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 120mm |