Rower dziecięcy Toimsa Psi Patrol 16" fioletowy (TOI1680)
Symbol: TOI1680
Dostępność: 6 szt.
Cena: 812.82
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TOI1680
Dostępność: 6 szt.
Cena: 812.82
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Właściwe wykorzystanie | Zewnętrzna |
| Rodzaj hamulca | Hamulec przód i tył caliper |
| Motyw | Psi Patrol |
| Maksymalny wzrost dziecka | 127 cm |
| Minimalna wysokość dziecka | 112 cm |
| Zalecany wiek (min) | 5 lat |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Zalecany wiek (max) | 7 lat |
| Dedykowana płeć | Dziewczyna |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Typ kół | Pompowane |
| Materiał kół | Guma |
| Materiały | Stal |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Guma |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Materiał felg | Aluminium |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Błotniki | Tak |
| Koszyczek | Tak |
| Fotelik dla lalki | Tak |
| Koła boczne | Tak |
| Rozmiar kół | 16" |
| Waga wraz z opakowaniem | 11 kg |
| Wymiary opakowania | 930 x 200 x 490 mm |
| Szerokość | 560mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 930mm |
• Zawsze używaj kasku ochronnego.
• Używać tylko pod nadzorem dorosłych.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części.