Rower dziecięcy Huffy Disney Cars 12"
Symbol: 324472242448
Dostępność: 1 szt.
Cena: 573.82 Cena przed promocją: 637.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 324472242448
Dostępność: 1 szt.
Cena: 573.82 Cena przed promocją: 637.58 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Minimalna wysokość dziecka | 98 cm |
| Właściwe wykorzystanie | Zewnętrzna |
| Motyw | Cars 2 |
| Rodzaj hamulca | Hamulec tylny |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Błotniki | Tak |
| Rozmiar kół | 12" |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Materiał kół | Guma |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Materiały | Plastik |
| Materiały | Stal |
| Typ kół | Pompowane |
| Materiał felg | Plastik |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Koła boczne | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 36 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 7 kg |
| Szerokość | 740mm |
| Długość | 430mm |
| Wysokość | 200mm |
• Zawsze używaj kasku ochronnego.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części.
• Używać tylko pod nadzorem dorosłych.