Rower dziecięcy Huffy Pro Thunder 16" zielony (21104W)
Symbol: 21104W
Dostępność: 4 szt.
Cena: 566.58
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 21104W
Dostępność: 4 szt.
Cena: 566.58
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 27 kg |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Rodzaj hamulca | Hamulec przód i tył caliper |
| Maksymalny wzrost dziecka | 135 cm |
| Kolor produktu | Zielony |
| Zalecany wiek (max) | 7 lat |
| Zalecany wiek (min) | 5 lat |
| Typ kół | Gumowe pompowane |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Koła boczne | Tak |
| Minimalny wzrost dziecka | 110 cm |
| Błotniki | Tak |
| Materiał ramy | Stal |
| Liczba biegów | 1 |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Materiał felg | Aluminium |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Osłona kierownicy | Tak |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Waga produktu | 9,6 kg |
| Rozmiar koła | 40,6 cm (16") |
| Szerokość | 950mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 1170mm |
• Używać tylko pod nadzorem dorosłych.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części.
• Zawsze używaj kasku ochronnego.