Rower dziecięcy Huffy Domek Gabbi 12" (22493W)
Symbol: 22493W
Dostępność: 4 szt.
Cena: 634.02
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 22493W
Dostępność: 4 szt.
Cena: 634.02
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Wymagany montaż | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Różowy |
| Koła boczne | Tak |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Właściwe wykorzystanie | Asfalt |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Minimalny wzrost dziecka | 85 cm |
| Maksymalna waga dziecka | 25 kg |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Bidon z uchwytem | Tak |
| Maksymalny wzrost dziecka | 105 cm |
| Dedykowana płeć | Dziewczyna |
| Błotniki | Tak |
| Rodzaj hamulca | Przedni hamulec ręczny i stały na tylne koło w pedałach |
| Koszyczek | Tak |
| Materiały | Pianka |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Stal |
| Materiał siedziska | Pianka |
| Regulowana kierownica | Tak |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Typ kół | Piankowe |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Wysokość kierownicy (min) | 56 cm |
| Wysokość kierownicy (max) | 62 cm |
| Wysokość siodełka | 37-44 cm |
| Rozmiar koła | 30,5 cm (12") |
| Waga produktu | 8 kg |
| Instrukcja montażu | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Rower | Tak |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 754mm |
| Wysokość | 454mm |
• Używać tylko pod nadzorem dorosłych.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia z uwagi na małe części.
• Zawsze używaj kasku ochronnego.