Rower Huffy Pro Thunder 16" niebiesko-zielony (21625W)
Symbol: 21625W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 743.96 Cena przed promocją: 826.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 21625W
Dostępność: 6 szt.
Cena: 743.96 Cena przed promocją: 826.62 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Błotniki | Przód i tył |
| Minimalny wzrost dziecka | 110 cm |
| Minimalny wiek | 5 lat |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Zielony |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Rodzaj hamulca | Hamulec przód i tył caliper |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Typ kół | Pompowane |
| Materiał ramy | Stal |
| Rozmiar kół | 16", 20" |
| Waga produktu | 9,6 kg |
| Rozmiar ramy | 11.5" |
| Szerokość | 495mm |
| Długość | 950mm |
| Wysokość | 200mm |
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.