Rower Huffy Extent 24" niebieski (64349W)
Symbol: 64349W
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1260.32 Cena przed promocją: 1400.36 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 64349W
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1260.32 Cena przed promocją: 1400.36 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kontrola hamulców roweru | Hamulec ręczny |
| Kontrola hamulców roweru | Hamulec tylny coaster brake |
| Minimalna wysokość użytkownika | 127 cm |
| Zawieszenie roweru | Widelec przedni do roweru |
| Półka na bagaż | Nie |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Rozmiar koła | 61 cm (24") |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 145 cm |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Rodzaj hamulca | hamulec V |
| Rodzaj hamulca | Dysk |
| Model | Rower górski |
| Liczba biegów | 18 |
| Typ przekładni łańcuchowej | Wewnętrzny hub |
| Typ ramy | Wyprostowany |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Typ zazębienia kół | Łańcuch |
| Zalecany wiek (max) | 11 lat |
| Wbudowane światło | Nie |
| Szerokość | 650mm |
| Długość | 1350mm |
| Wysokość | 220mm |