Rower Huffy Cruiser 26" szmaragdowy (26650W)
Symbol: 26650W
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1330.18 Cena przed promocją: 1477.98 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 26650W
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1330.18 Cena przed promocją: 1477.98 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szmaragdowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Uchwyt na kubek | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Liczba biegów | 1 |
| Typ produktu | Rower miejski typu cruiser |
| Minimalny wiek | 12 lat |
| Grupa docelowa | Dorośli i dzieci |
| Dedykowana płeć | Damski |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Koszyk | Tak |
| Minimalny wzrost dziecka | 155 cm |
| Błotniki | Tak |
| Rodzaj hamulca | hamulec V |
| Typ kół | Pompowane |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Bagażnik | Tak |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Rozmiar kół | 26" |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 1320mm |
| Wysokość | 830mm |
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.