Router M7000 LTE SIM HotSpot Mobilny
Symbol: M7000
Dostępność: 30 szt.
Cena: 234.90 Cena przed promocją: 261.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: M7000
Dostępność: 30 szt.
Cena: 234.90 Cena przed promocją: 261.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Informacje o produkcie | |
| Model |
M7000 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | HSPA UMTS (WCDMA) EDGE GPRS LTE HSPA+ |
| Sieć GSM | 850 MHz 900 MHz 1800 MHz 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz 900 MHz 850 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz (38) 1800 MHz (3) 2100 MHz (1) 2300 MHz (40) 800 MHz (20) 850 MHz (5) 900 MHz (8) 2500 MHz (7) |
| Max. prędkość pobierania | 150 MB/s |
| Max. prędkość wysyłania | 50 MB/s |
| Standardy | 802.11ac 802.11a 802.11b 802.11g 802.11n |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Porty we/wy | 1 x micro USB |
| Karta SIM | Standard |
| Zasilanie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android Windows 10 Windows 8 iOS Windows Phone Mac OS Windows XP Windows Vista Windows 7 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
94 × 56.7 × 19.8 mm |
| Pozostałe parametry |
Środowisko pracy:
|
| Oznaczenia | |
Wsparcie WPA-PSK / WPA2-PSK, bezprzewodowe filtrowanie adresów MAC, włączanie / wyłączanie rozgłaszania SSID