Mercusys MB130-4G 4G LTE Router AC1200
Symbol: MB130-4G
Dostępność: 7 szt.
Cena: 242.10 Cena przed promocją: 269.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MB130-4G
Dostępność: 7 szt.
Cena: 242.10 Cena przed promocją: 269.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
MB130-4G Dwupasmowy, bezprzewodowy router 4G LTE, AC1200
| Informacje o produkcie | |
| Model |
MB130-4G |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | UMTS (WCDMA) HSPA+ LTE |
| Sieć UMTS | 900 MHz 2100 MHz 850 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz (28) 2600 MHz (38) 900 MHz (8) 1800 MHz (3) 2100 MHz (1) 2300 MHz (40) 800 MHz (20) 850 MHz (5) |
| Max. prędkość pobierania | 867 MB/s |
| Max. prędkość wysyłania | 300 MB/s |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11ac 802.11a 802.11b 802.11g 802.11n |
| Pasmo | 5 GHz 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM 1 x 10/100 Mbit/s 1 x 10/100 Mbit/s LAN / WAN (Combo) |
| Karta SIM | Nano |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
95 x 61.05 x 165.97 mm |
| Oznaczenia | |