Rotho System do segregacji odpadów 6L ALBULA zielony
Dostępność: 30 szt.
Cena: 31.38 Cena przed promocją: 34.87 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 31.38 Cena przed promocją: 34.87 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla ludzi |
| Pojemność | 6 l |
| Kolor produktu | Ciemnozielony |
| Materiały | Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu |
| Kategoria produktu | Pojemnik na odpady |
| Uchwyt | Tak |
| Wysokość produktu | 208 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 235 mm |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 228mm |
| Wysokość | 200mm |
• Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę.
• Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.