ROTHO Kosz na bieliznę 50L BRISEN biały
Symbol: 1023501100
Dostępność: 30 szt.
Cena: 67.43 Cena przed promocją: 74.92 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1023501100
Dostępność: 30 szt.
Cena: 67.43 Cena przed promocją: 74.92 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla ludzi |
| Pojemność | 50 l |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka | Tak |
| Kategoria produktu | Pojemnik |
| Uchwyt | Tak |
| Wysokość produktu | 529 mm |
| Głębokość produktu | 431 mm |
| Szerokość produktu | 340 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 530mm |
| Wysokość | 430mm |
• Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem.
• Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.