Rotho Multibag Rondo Style 25L Horizon blue
Symbol: 1702806161
Dostępność: 30 szt.
Cena: 38.63 Cena przed promocją: 42.92 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1702806161
Dostępność: 30 szt.
Cena: 38.63 Cena przed promocją: 42.92 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Kategoria produktu | Pojemnik na żywność |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Pojemność | 2 x 0,75 l, 1 x 1,35 l |
| Kategoria | Dla ludzi |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Zawartość zestawu | Pojemnik 2 x 0,75l, 1 x 1,35l |
| Waga produktu | 200 g |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 235mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 120mm |
• Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę.
• Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.