Rotho Multibag Albula Style 25L granat Midnightblue
Dostępność: 30 szt.
Cena: 58.43 Cena przed promocją: 64.92 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 58.43 Cena przed promocją: 64.92 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Torba |
| Maksymalne obciążenie | 40 kg |
| Kategoria | Dla ludzi |
| Materiały | Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu |
| Wolny od BPA | Tak |
| Kolor produktu | Granatowy |
| Wysokość produktu | 340 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Szerokość produktu | 235 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Objętość | 25 l |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 345mm |
• Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę.
• Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.