Robot sprzątajacy Z1S PRO
Symbol: LENOVOZ1SPROBLACK
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1266.30 Cena przed promocją: 1407.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LENOVOZ1SPROBLACK
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1266.30 Cena przed promocją: 1407.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Lenovo Z1s PRO - automatyczny robot sprzątający z funkcją automatycznego usuwania brudu.
Skuteczne odkurzanie i mycie dzięki wysokiej wydajności ssania pod dużym ciśnieniem oraz wydajnemu mopowi.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Odkurzacz robot/automatyczny |
| Moc | 50 W |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Worek | 2w1 (workowy+bezworkowy) |
| Pojemność | 400 ml |
| Filtr | HEPA |
| Długość przewodu | 120 cm |
| System parkowania | Poziomy |
| Funkcje specjalne |
|
| Czas ładowania | 4 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 150 min |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 2.05 kg |
| Oznaczenia | |