Odkurzacz pionowy Clean 600 EP61CB21OG
Symbol: EP61CB21OG
Dostępność: 7 szt.
Cena: 910.80 Cena przed promocją: 1012.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EP61CB21OG
Dostępność: 7 szt.
Cena: 910.80 Cena przed promocją: 1012.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Odkurzacz pionowy Clean 600 EP61CB21OG
Wydajność i elastyczność gotowość do wyczyszczenia dowolnej powierzchni
Odkurzacz bezprzewodowy 600 jest przeznaczony do bezproblemowego i idealnego czyszczenia wszelkich powierzchni i obić. Duża szybkość zbierania kurzu i funkcje szybkiego zwalniania umożliwiają łatwe przełączanie pomiędzy zadaniami.
Idealne efekty sprzątania
Dzięki unikalnemu włosiu szczotka PowerPro multi-surface do różnych typów powierzchni zapewnia idealne zbieranie kurzu z wydajnością do 99%* na twardych powierzchniach jednym podwójnym suwem dla drobnych cząsteczek kurzu. Kompletne czyszczenie za każdym ruchem w każdym zakamarku Twojego domu.
Na podstawie wewnętrznych testów zgodnie z IEC 62885-4
Dłuższy czas odkurzania bez konieczności wymiany filtra
Ulepszony separator cykliczny minimalizuje ryzyko zatkania filtra, zapewniając stałą optymalną wydajność. Do 2 razy* dłuższe działanie na jednym filtrze.
Pomiar na podstawie porównania z poprzednim odkurzaczem bezprzewodowym 600 z pojemnikiem na kurz wypełnionym mieszanką DMT (test standardowy) zgodnie z IEC 62885-4
Maksymalnie 50 minut czyszczenia po jednym naładowaniu
Mając do dyspozycji nawet 50 minut nieprzerwanego odkurzania* przy użyciu uchwytu ręcznego, możesz oczyścić więcej powierzchni za jednym razem. Sześcioogniwowa bateria wysokiej jakości zapewnia nieprzerwane czyszczenie wszystkich powierzchni.
*Na podstawie wewnętrznych testów zgodnie z IEC 62885-4 z pomiarem czasu pracy przy użyciu uchwytu ręcznego w trybie minimalnym.
Szybkie opróżnianie pojemnika na kurz bez kontaktu z kurzem
Możesz łatwo opróżnić 0,5-litrowy kosz na śmieci zaledwie jednym naciśnięciem przycisku bez tumanów kurzu i bałaganu. Uwolnienie kurzu od dołu zapewnia prosty i szybki proces opróżniania, aby dom był czysty i świeży.
Szybko przystosowuje się do Twoich potrzeb w zakresie odkurzania
Łatwe przełączanie między zadaniami dzięki szybko zwalnianemu uchwytowi ręcznemu i szczotce z wyzwalaczem nożnym, by dostosować się do powierzchni. Odkurzacz możesz przechowywać i ładować przy użyciu uchwytu ściennego lub podłogowego, co gwarantuje schludność i porządek w pomieszczeniu.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Odkurzacz pionowy |
| Moc ssania | 85 W |
| Poziom hałasu | 79 dB |
| Worek | Brak worka |
| Pojemność | 0.6 l |
| Filtr | Falisty |
| System parkowania | Pionowy |
| Funkcje | Uchwyt |
| Funkcje specjalne |
|
| Czas ładowania | 4.5 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 50 min |
| Kolor | Zielony |
| Wymiary |
1060 x 250 x 262 mm |
| Waga | 1.7 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Canon - __CAN% |