Robot kuchenny MCM3201B
Symbol: MCM3201B
Dostępność: 1 szt.
Cena: 446.40 Cena przed promocją: 496.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MCM3201B
Dostępność: 1 szt.
Cena: 446.40 Cena przed promocją: 496.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Robot kuchenny MCM3201B
Multitalent 3 - kompaktowy i wszechstronny asystent w Twojej kuchni z ponad 30 funkcjami. Sprawi, że gotowanie i pieczenie będzie przyjemną zabawą!
| Informacje o produkcie | |
| Liczba prędkości | 2 |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Tak |
| Zabezpieczenia | Blokada pokrywy |
| Pojemność misy/pojemnika | 2.3 l |
| Moc | 800 W |
| Długość przewodu zasilającego | 1.2 m |
| Funkcje | Nóżki antypoślizgowe Schowek przewodu |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | czarny |
| Wymiary |
375 x 220 x 260 mm |
| Waga | 3.5 kg |
| Oznaczenia | |