Robot kuchenny Easy Cook SINGLE Czarny
Symbol: TSA3545-B
Dostępność: 4 szt.
Cena: 400.50 Cena przed promocją: 445.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TSA3545-B
Dostępność: 4 szt.
Cena: 400.50 Cena przed promocją: 445.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Robot kuchenny Easy Cook SINGLE
| Informacje o produkcie | |
| Liczba prędkości | 6 |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Tak |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączanie |
| Pojemność misy/pojemnika | 5.5 l |
| Moc | 1400 W |
| Długość przewodu zasilającego | 1 m |
| Funkcje | Nóżki antypoślizgowe |
| Funkcje specjalne |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | czarny |
| Wymiary |
363x188x317 mm |
| Waga | 3.9 kg |
| Oznaczenia | |