Radio samochodowe BLOW AVH-8626 78-279# (Bluetooth, USB + AUX + karty SD)
Symbol: 78-279#
Dostępność: 3 szt.
Cena: 82.28 Cena przed promocją: 91.42 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 78-279#
Dostępność: 3 szt.
Cena: 82.28 Cena przed promocją: 91.42 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Występ | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Bluetooth | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Moc wyjściowa (RMS) | 25 W |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Impedancja | 4 Ω |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Zakresy tunera | FM |
| Radio | Samochód |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 175mm |
| Wysokość | 165mm |
• Nie wolno używać urządzenia podczas prowadzenia pojazdu.
• Nie otwierać obudowy; grozi porażeniem prądem.
• Chronić przed wilgocią i bezpośrednim nasłonecznieniem.