BLOW RADIO X-PRO MP3/USB/SD/MMC
Symbol: 78-356#
Dostępność: 13 szt.
Cena: 71.75 Cena przed promocją: 79.72 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 78-356#
Dostępność: 13 szt.
Cena: 71.75 Cena przed promocją: 79.72 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Bluetooth | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Różne |
| Moc wyjściowa (RMS) | 50 W |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Wtyk słuchawek | Bluetooth |
| Połączenie USB | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Impedancja | 4 Ω |
| Zakresy tunera | FM |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Ilość stacji | 6 |
| Radio | Samochód |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 160mm |
• Nie otwierać obudowy; grozi porażeniem prądem.
• Chronić przed wilgocią i bezpośrednim nasłonecznieniem.
• Nie wolno używać urządzenia podczas prowadzenia pojazdu.