ROYAL CANIN VHN Dog Gastrointestinal Loaf 200g
Dostępność: 0 szt.
Cena: 10.15 Cena przed promocją: 11.28 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 0 szt.
Cena: 10.15 Cena przed promocją: 11.28 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | ROYAL CANIN Veterinary |
| Seria | ROYAL CANIN Gastrointenstinal |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Rekonwalescencja |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Drób |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rekonwalescencja |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres rekonwalescencji |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zaburzenia wchłaniania jelitowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stabilizacja flory bakteryjnej jelit |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rekonwalescencja po zabiegach na przewodzie pokarmowym |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Waga produktu | 200 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Włókna surowe | 1,2% |
| Białko | 8,9% |
| Zawartość tłuszczu | 5,9% |
| Zawartość wilgoci | 74,2 % |
| Popiół surowy | 2,6% |
| Szerokość | 73mm |
| Długość | 59mm |
| Wysokość | 74mm |