4VETS Natural Hepatic Dog - mokra karma dla psa - 400 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.75 Cena przed promocją: 14.17 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.75 Cena przed promocją: 14.17 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Pojemność | 400 g |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Bez laktozy | Tak |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Smak karmy | Indyk |
| Efekty zdrowotne | Wspomaganie funkcji wątroby, ograniczenie akumulacji miedzi w wątrobie |
| Bez cukru | Nie |
| Seria | DOLINA NOTECI 4Vets Natural |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Chora wątroba |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Główny smak | Indyk |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Typ opakowania | Puszka |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Ilość | 1 |
| Zawartość wilgoci | 77% |
| Włókna surowe | 3% |
| Popiół surowy | 1,3% |
| Białko | 5% |
| Zawartość tłuszczu | 3,5% |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 105mm |