ROYAL CANIN VHN Dog Anallergenic Small 3kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 190.52 Cena przed promocją: 211.69 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 190.52 Cena przed promocją: 211.69 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | ROYAL CANIN Anallergenic |
| Seria | ROYAL CANIN Veterinary |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Główny smak | Mięso |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bez soi | Nie |
| Waga produktu | 3 kg |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Białko | 20% |
| Popiół surowy | 1,9% |
| Włókna surowe | 7,2% |
| Szerokość | 162mm |
| Długość | 289mm |
| Wysokość | 318mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zapewnić dostęp do świeżej wody.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.